Hakkımızda

Operasyonel kiralama alanında, ağırlıklı olarak uluslararası markaların çözüm ortağı konumundaki KAR, müşterilerinden gelen günlük araç kiralama alanındaki yoğun talepler karşısında; kalite standartlarını ve deneyimini istanbul günlük araç kiralama alanına da taşımış ve bu alanda hizmet veren, Kar otomotiv ve tekstil tic.ltd.şti.hizmete girmiştir. “Yepyeni bir araç kiralama deneyimi” anlayışı ile çok kısa sürede, araç kiralama sektöründe önemli yatırımlar yaparak büyüyen marka, her geçen gün artan hizmet noktaları ile kısa sürede sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır.

Yenilikçi yaklaşımları, müşteri odaklı hizmet yapısı, uluslararası deneyimli ekibi ve güçlü sermaye yapısı ile Kar grup  bünyesinde yer alan kar otomotiv ve tekstil tic.ltd.şti.şirketleri ile gerek filo kiralama, gerek günlük araç kiralama alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir. Kar grup olarak İstanbul merkezi bir noktasında 5 bin metrekarelik toplam alan üzerinde 280 kişilik uzman ekip ile 2.el,sigorta,rentacar hizmetleri vermektedir.

30 yılı aşkın bir süredir ‘’Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti ‘’ anlayışıyla otomotiv sektöründe haklı bir yer edinmiş olan grubumuz, Citroen ve Ford markalarına Toyota markasını ekleyerek bir ilki gerçekleştirmiş, 3 dünya markasını aynı çatı altında bir araya getirmiştir.

Sizleri de bu deneyimi yaşamak ve bir kahvemizi içmek için Rent A Car ofisimize bekleriz.

Kar rent a car  +90 212 465 87 79 -80


whatsapp